Moskitiery

Ramy moskitier produkowane są w kolorze białym, brązowym oraz drewnopodobnym. Malowane proszkowo powłoki nie pękają, nie kruszą się, nie łuszczą i nie tracą koloru.


Moskitiera drzwiowa

Przeznaczenie:

znakomicie chroni przed natręctwem komarów, much czy innych insektów gwarantując równocześnie swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Nadaje się do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta

Wykonanie:

Moskitiera drzwiowa wykonana jest z wzmocnionego specjalnego profilu drzwiowego z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym lub brązowym. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarnym. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości płytą z poliwęglanu.

Montaż:

Sprzedajemy produkt gotowy do montażu, w pełni złożony. Aby zamontować moskitierę potrzebna jest: wkrętarka, aby przykręcić zawiasy, magnesy i klamki.

Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

Zapoznaj się z instrukcją pomiaru moskitiery drzwiowej. ZAPRASZAMY!

Moskitiera okienna

Przeznaczenie:

Moskitiera znakomicie chroni przed natręctwem komarów, much czy innych insektów podwyższa funkcjonalność okna. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Nadaje się do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta.

Wykonanie:

Profil Moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o grubości 0,6 mm, o przekroju prostokąta z wargą maskującą, malowany jest farbami proszkowymi w kolorze podstawowym białym, czekoladowy brąz, złoty dąb. Elementy profilu Moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania.

Montaż/ściąganie moskitiery:

Sprzedajemy produkt gotowy do montażu, w pełni złożony. Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich typach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Do montażu moskitier potrzebna jest wkrętarka, w celu przykręcenia zapinek mocujących. Ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Zapoznaj się z instrukcją pomiaru moskitiery okiennej. ZAPRASZAMY!

Wspolpracujemy z:

Wysyłamy towar:

  • Pocztą Polską lub Kurierem.
  • W przypadku większych zamówień ustalamy indywidualne formy wysyłki.
  • W dniu wykonania zlecenia wysyłamy pocztą elektroniczną list informujący o nadaniu zamówionego towaru.

Kontakt

Adres:ul. Graniczna 55
Miejscowość:Świerzowa Polska
Poczta:38-457 Zręcin
Telefon:502 401 066
E-mail: aluminiumfront@op.pl