INSTRUKCJA POMIARU DRZWI RAMKOWYCH

1. Zmierzyć najmniejsze światło ( szerokość , wysokość ) w ościeżnicy drzwiowej po otwarciu kwatery np. 750 x 2100 UWAGA: przy drzwiach drewnianych z okapnikiem wysokość mierzymy do okapnika.

2. Do zmierzonych wymiarów dodajemy wartość od 30 ÷ 40 mm do drzwi z PCV np. 750 + ( 30 ÷ 40 mm ) i 2100 + ( 30 ÷ 40 mm ) Do drzwi drewnianych z okapnikiem np. 750 + ( 30÷40mm) i 2100 + 15 mm

3. Do powyższych pomiarów musi być spełniony warunek - ościeżnica drzwi na obwodzie musi być widoczna z muru ( szpalet) 40 mm. W innych przypadkach pomiar należy rozpatrywać indywidualnie i dostosować do istniejących warunków.

4. Należy podać wysokość poprzeczki montowanej w drzwiach moskitiery. Jeżeli poprzeczka nie musi być montowana proszę o zaznaczenie tego w zamówieniu. Rozmieszczenie poprzeczki moskitiery drzwiowej wina pokrywać się z poprzeczką drzwi balkonowych (jeżeli taka istnieje )

5. Należy podać rodzaj drzwi prawe lub lewe. Stojąc przed moskitierą drzwiową od strony montowania zawiasów do futryny określamy rodzaj drzwi. Zawiasy montowane z prawej strony - drzwi prawe zawiasy montowane z lewej strony - drzwi lewe.

Na zdjęciu poniżej drzwi lewe.

Instrukcja pomiaru moskitiery drzwiowej pdf (pobierz)

Wspolpracujemy z:

Wysyłamy towar:

  • Pocztą Polską lub Kurierem.
  • W przypadku większych zamówień ustalamy indywidualne formy wysyłki.
  • W dniu wykonania zlecenia wysyłamy pocztą elektroniczną list informujący o nadaniu zamówionego towaru.

Kontakt

Adres:ul. Graniczna 55
Miejscowość:Świerzowa Polska
Poczta:38-457 Zręcin
Telefon:502 401 066
E-mail: aluminiumfront@op.pl